Город Гродно

makc
  • Житель
  • 369
  • 4963 сообщений
Вид с реки понравился. Что это за сюрреалистическое здание? (рис. 4) Похоже на башню ПВО.
administrator
  • Администратор
  • 247
  • 631 сообщений
ap Это всего лишь театр ))
Korabaeva
  • Форумчанин
  • 61
  • 110 сообщений
Красота!
administrator
  • Администратор
  • 247
  • 631 сообщений
Видео снято совсем не давно
Vilena
  • Житель
  • 256
  • 1443 сообщений
Ощущение чего-то нереального, особенно когда облака плывут. Музыка классно подходит)
makc
  • Житель
  • 369
  • 4963 сообщений
Хотел в "живую" посмотреть на жизнь города, нашёл (из работающих) только одну веб-камеру. Жаль.

PS: Отличное видео, Arixonix(у) - респект. После просмотра - захотелось посетить Ваш замечательный и очень красивый город.
administrator
  • Администратор
  • 247
  • 631 сообщений
makc, Милости просим ;)
APOKALIPTIUS
  • Новичок
  • 0
  • 1 сообщений
Интересно, на сайте много Белорусов зарегистрированно!?
lilit13
  • Участник
  • 0
  • 16 сообщений
Типичный белорусский город. Аля Европа.... Но очень красивый
mirllall
  • Участник
  • 0
  • 18 сообщений
APOKALIPTIUS,
хапае, але я не з Гароднi, а з Мінска) Мінчане, далучайцеся да зносін)
SashaRomar
  • Новичок
  • 0
  • 6 сообщений
Цитата:mirllall
хапае, але я не з Гароднi, а з Мінска) Мінчане, далучайцеся да зносін)

Я з Мінска, усім прывітанне! І гораду Гродна таксама. Шкада, мадэратар забараніў тэмы новыя ствараць, можна было б сваё адгалінаванне стварыць. Жадаў спытаць у казіно хто-небудзь гуляе. Ці ёсць беларускія нармальныя канторы?
mirllall
  • Участник
  • 0
  • 18 сообщений
Выпрабаваць поспех - гэта адно, а ўвесь час прасаджваць грошы ў гульнявыя аўтаматы ці казіно - зусім іншае. Менавіта таму не варта моцна захапляецца азартнымі гульнямі. Тут вельмі тонкая грань, пераступіўшы якую, можна застацца банкрутам. Не падумай, я сам люблю рабіць стаўкі ў анлайн-казіно ў РБ, але стараюся гэта рабіць рэдка, але трапна, каб не застацца без штаноў. Усёткі гэта не спосаб заробку, а сапраўды гульня на поспех!
3 страниц 1 2 3 Далее
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять ответы в данном форуме.

1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0